دست نوشته های شخصی یک دانشجوی فنی

همای اوج سعادت به دام ما افتد، اگر تو را گذری بر مقام ما افتد

دست نوشته های شخصی یک دانشجوی فنی

همای اوج سعادت به دام ما افتد، اگر تو را گذری بر مقام ما افتد

دست نوشته های شخصی یک دانشجوی فنی

و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض، و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین (5 و 6 قصص)

فَلَمَّا أَن جَاء الْبَشِیرُ أَلْقَاهُ عَلَى وَجْهِهِ فَارْتَدَّ بَصِیرًا قَالَ أَلَمْ أَقُل لَّکُمْ إِنِّی أَعْلَمُ مِنَ اللّهِ مَا لاَ تَعْلَمُونَ (96 یوسف)

مطالب پربحث‌تر
جلوی بقیه خیلی مراعات می کرد و هیچ حرفی از جراحاتش نمی زد ولی خب آنقدر شدید بود که خیلی ها علی رغم میل باطنی شان به رویش می آوردند، و هرچند کاملا ادای آدمهای خونسرد را در می آورد اما من کاملا می فهمیدم عصبانی است. البته به حق هم این کار را می کرد کسی نباید می فهمید به خاطر جراحاتش اذیت می شود، شیرها ناله نمی کنند.
این اواخر یک بار تماس گرفت کلی حرف از جراحات و زخمهایش زد و کلی درد دل کرد. خیلی عصبانی بود و ناراحت حق هم داشت. من هم از تکنیک خودش استفاده کردم، کاملا ادای آدمهای خونسرد را برایش در آوردم و کلی مسخره اش کردم و خندیدم و خنداندمش و آرامش کردم اما این ادا در آوردن من با ادا در آوردن او یک تفاوت بزرگ داشت:
او که ادا در می آورد من می فهمیدم اداست اما من که ادا در می آوردم او نمی فهمید.
چند تا عکس از جراحاتش برایم ارسال کرد که به دکترهای حاذق منطقه سکونتم نشان دهم. تماسمان که تمام شد آنقدر تصویر زخمها عمیق و سخت و دردناک بود که هرچند بارها تکه تکه شدن سربازانم را جلوی چشمانم نظاره گر بودم اما این بار تا یک روز کامل اعصابم به هم ریخته بود و کلی اشک ریختم و گریه کردم. البته این بار دیگر ادا نبود ....


سلام خدا بر مادر مجروحی که هرگز نگذاشت شوهرش جراحتش را ببیند
و سلام بر فرزندی که انتقام مادرش را خواهد گرفت ...
 • یک نی ساز

نظرات (۱)

 • نگاه به تاریخ اسلام
 • خیلی زیبا و تکان دهنده بود - دو خط آخر هم مکمل خوبی بود - اهدناالصراط المستقیم
  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی